Ochranné štíty

Ochranné štíty

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry

Ochranný štít

Ochranný štít je vyroben z materiálu PET-A (ne PET-G, ne PVC nebo jiného materiálu pro kryt pojiva, formovacího materiálu atd.), Který poskytuje vynikající viditelnost. Doporučeno pro lidi, kteří jej potřebují nosit více hodin. Je lehký a průhledný a poskytuje největší pohodlí během mnoha hodin používání. Vhodně zvolený rozměr 36 × 23 cm, poskytuje ochranu celé tváři a zároveň nebrání pohybům hlavy a neomezuje viditelnost. Maska je vybavena čelním pásem potaženým měkkým filcem a širokým elastickým pásem, který umožňuje nastavení obvodu a zaručuje pohodlí při nošení. Konstrukce masky poskytuje vzdálenost od obličeje, takže masky mohou používat lidé, kteří nosí brýle. Clona zvyšuje ochranu a je pohodlná, i když se nosí několik hodin.

Derol obličejový štít

Sklopný obličejový štít z odolného PET s nastavitelnou PP plastovou čelenkou a pěnovou výplní. Snadná dezinfekce po každém použití. Dodáváno rozložené.

Rozměr: 350×237 mm

Ochranný štít

Obličejový štít je vyroben z plastu typu A-PET a může sloužit jako ochrana proti virům, bacilům a přenosem kapénkových infekcí. Praktické řešení zejména na místa, kde se vyžaduje dlouhodobé nošení roušek. Štít je pohodlný a díky nastavitelnému uchopení netlačí na obličeji.