Elektronika

Elektronika

Počet produktů: 10

Zobrazení 1-10 z 10 položek

Aktivní filtry

Nástěnné hodiny SAINT TROPEZ

Moderní nástěnné hodiny s černým, eloxovaným hliníkovým rámem a skleněným krytem ciferníku. Hodiny jsou vybaveny mechanismem s tichým chodem a přesným časovým údajem. Produkt má černé a bílé ručičky. Má certifikaci ROHS. 1 baterie je součástí balení. Hodiny jsou balené v elegantní krabici. Rozměr: 26,2 x 25,6 x 4,8 cm. Doporučená technologie brandingu: tampontisk T4. Branding není kalkulovaný v ceně, bude zkalkulovaný na dotaz.

UV-C sterilizační box s...

Multifunkční UV-C sterilizátor, který zabíjí až 99,9% bakterií na vloženém předmětu. Vhodné například na telefon, sluchátka, hodinky, šperky nebo roušku. Volit lze mezi režimy rychlého čištění (90s) nebo kompletního čištění (5min). 2 UV-C LED světla, vyrobená z netoxického materiálu bez použití rtuti (mnoho dostupných variant na trhu rtuť obsahují). Navrženo tak, aby se při otevření boxu UV-C světlo automaticky zhaslo a uživatel tak nebyl vystaven jeho záření. Světlo má životnost 10 000 hodin. Bezdrátová nabíječka 52 umístěná na horní straně boxu. Včetně 1m USB C kabelu z TPE (PVC free). Vstup: 5V/1,5A. Výstup: 5V/1A 5W. Vlnová délka UV-C světla: 270nm-280nm.

UV-C zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu v moderním designu vyrobený z odolného ABS s integrovaným UV-C světlem. Produkuje mlhu, která zvlhčuje suché prostory a v létě příjemně chladí. Při zapnuté funkci je velmi tichý, je tedy vhodný i pro noční použití. Pro optimální a zdravou kvalitu vzduchu využívá UV-C světlo, pomocí kterého sterilizuje vloženou vodu od 99,9 % potenciálně škodlivých bakterií. Včetně 2 náhradních bavlněných tyčvinek pro vložení. Jedna tyčinka má životnost 8 měsíců při pravidelném používání. Objem 200 ml musí být doplňován každé 4 hodiny. Vlnová délka UV-C světla: 270nm-280nm. Automatické vypínání při otevření pro bezpečné používání. Včetně 120 cm napájecího kabelu z TPE (bez PVC).

Halby UV sterilizační box s...

UV-C sterilizační box s vestavěnou bezdrátovou nabíječkou. Pro ničení mikroorganismů a bakterií na objektech každodenního použití. Ideální pro chytré telefony, klíče nebo brýle. Doba sterilizace s funkcí automatického vypnutí 5 a 10 minut. Max. výstup: 1000 mA. Včetně nabíjecího kabelu USB.

Trick generátor ozónu

Přenosný generátor ozonu s protiskluzovou základnou a dobíjecí baterií. Dezinfekční síla ozonu pomáhá eliminovat bakterie, jiné patogenní mikroorganismy i nepříjemný zápach. Včetně USB nabíjecího kabelu.