Cestovní potřeby, tašky, deštníky

Cestovní potřeby, tašky, deštníky

Počet produktů: 11

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry

Kosmetická taška MASTER

Neobvykle lehká kosmetická taška Master vyrobená z materiálů odolných proti roztrhnutí a vodě: polyester z nylonu typu žakár. Velmi prostorná, má hlavní oddělení, vnitřní kapsu uzavíranou na zip a četné menší kapsy a háček (lze zavěsit nad umyvadlo). Kapacita: 5.5L. Rozměr: 19 x 26 x 10,5 cm. Doporučená technologie potisku: Sítotisk S1

Batoh Swiss Peak s UV-C...

Jedinečný batoh na notebook Swiss Peak se sterilizační kapsou UV-C. Batoh má minimalistický design a integrovanou UV-C sterilizační vnější přední kapsu, která zabíjí až 99,9% bakterií na předmětech umístěných uvnitř kapsy. Ideální pro dezinfekci klíčů a telefonu. Tři UV-C LED světla uvnitř jsou netoxická a bez rtuti. Design také zajistí, že UV-C LED světlo se automaticky vypne, když se sterilizační kapsa otevře zipem, aby uživatel nebyl vystaven UV-C světlu.

Přenosný UV-C sterilizační...

Přenosný UV-C sterilizační vak na zip pro čištění často používaných předmětů jako jsou klíče nebo telefon kdekoliv na cestách. UV-C světlo ničí až 99,9 % bakterií na vloženém předmětu. Rychlý režim trvající 5 min, kompletní režim trvající 10 min. 3 UV-C LED světla jsou netoxická, neobsahují žádnou rtuť a disponují funkcí automatického vypínání při otevření zipu a magnetického zapínání vaku, čímž je zabráněno vystavení uživatele gama záření. Integrovaná baterie s kapsou 400 mAh pro používání kdekoliv na cestách. Vnější materiál 300D polyester a PU. Včetně micro USB nabíjecího kabelu z TPE (bez PVC). Vlnová délka UV-C světla: 270nm-280nm.

Možnost doplnění vlastní grafiky. Grafiky není součástí ceny.